فارس/ رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: از روز چهارشنبه ساخت پروژه سبزه‌میدان به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود.

عباس راشاد، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان اظهار کرد: امسال یکی از اولویت‌های شهرداری و شورای شهر پیگیری پیشرفت پروژه سبزه‌میدان است.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی سبزه‌میدان در مجموع قابل قبول است، تصریح کرد: در حال حاضر پیشرفت پروژه سبزه‌میدان در جبهه‌های مختلف متفاوت است.
وی با اشاره به اینکه در جبهه شرقی کار پیشرفت پروژه 27 درصد بیشتر از درصد پیش‌بینی شده است، گفت: در جبهه غربی 20 درصد از کار جلو هستیم و در بخش مشاهیر و تالار و مرکز فرهنگی شهر نیز پروژه 35 درصد عقب است که علت این عقب ماندگی پست برق است که مانع از پیشرفت کار شده است.
راشاد با اشاره به اینکه برای پیشرفت بیشتر کار و جبران عقب‌ماندگی موجود در بخشی از پروژه از روز چهارشنبه کار به صورت شبانه‌روزی انجام خواهد شد، بیان کرد: در همین راستا به صورت 24 ساعته فعالیت‌ها انجام خواهد شد.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان ادامه داد: به گفته پیمانکار با 24 ساعته شدن کار ساخت پروژه، انحراف 35 درصدی در بخش تالار و مرکز فرهنگی از 35 درصد به 6 درصد خواهد رسید و کل پروژه نیز 15 درصد از میزان پیش‌بینی شده جلو می‌افتد.
وی با اشاره به اینکه شبانه‌روزی شدن پروژه مشکلی برای اطراف ایجاد نخواهد کرد، اضافه کرد: محیط پروژه یک محیط وسیعی است به طوری که در همه جبهه‌ها می‌توان فعالیت کرد و اجازه از دست رفتن زمان را نداد.
راشاد با اشاره به اینکه پروژه پیچیدگی خاصی ندارد و با همه مشکلاتی که دارد به عقیده بنده قابل اتمام در ماه‌های نخست سال آینده است، تصریح کرد: امیدواریم با افزایش ساعات کاری به اهداف پیش‌بینی شده در این پروژه دست پیدا کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today