پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس راه استان هرمزگان از تصادف یک دستگاه خودرو پژو 405 با یک دستگاه موتورسیکلت و فوت 3 نفر راکب و ترک نشینان موتور در محورهای فرعی شهرستان بندرلنگه خبر داد.

سرهنگ مهدی نیکبخت، رئیس پلیس راه استان هرمزگان گفت: مأموران انتظامی شهرستان بندر لنگه شب گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از یک فقره تصادف یک دستگاه پژو 405 با یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از محورهای فرعی شهرستان مطلع بلافاصله به محل وقوع حادثه واقع در مسیر روستای گنج ـ دژگان اعزام شدند.
وی افزود: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 با یک دستگاه موتورسیکلت تصادف برخورد که در این حادثه راکب و 2 نفر ترک نشین موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.
رئیس پلیس راه استان هرمزگان علت وقوع این حادثه را عدم توجه به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه توسط راننده خودرو عنوان کرده و به منظور پیشگیری و کاهش وقوع حوادث ناگوار جاده ای به عموم رانندگان توصیه کرد: در هنگام رانندگی ضمن رعایت دقیق قوانین رانندگی از هرگونه عجله و شتاب زدگی در رانندگی اکیدا پرهیز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today