فارس/ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مردم تا اطلاع ثانوی می‌توانند تمامی امور را از طریق میز خدمت حضوری و الکترونیکی و همچنین تماس تلفنی پیگیری و از مراجعه حضوری به ادارات جدا خودداری کنند.

نازنین شیبانی تذرجی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان اظهار کرد: به‌منظور کاهش تجمعات و مراجعات حضوری در راستای حفظ سلامت جامعه، دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی از طریق تماس تلفنی به امور ارباب رجوع رسیدگی کنند.
وی با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و تمامی نهادهای استان موظف به استفاده از ماسک در زمان حضور در محل کار هستند، عنوان کرد: استانداری بازدید‌های سرزده از ادارات را در راستای ارتقای سلامت کارکنان و به منظور کنترل استفاده ماسک در دستور کار خود قرار داده است.
معاون استاندار هرمزگان تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تامین وسایل حفاظت فردی کارکنان خود اقدام لازم را انجام دهند.
شیبانی با اشاره به وضعیت قرمز در استان هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که کارکنان کمترین رفت و آمد ممکن را در سطح شهرها و مناطق داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: مصوبه دورکاری برای کارکنان دارای بیماری زمینه ای، افراد بالای 50 سال، بانوان شاغل دارای فرزند خردسال و بانوان باردار در این هفته به قوت خود باقی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today