پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح در اهواز ۲۵ قبضه سلاح شکاری از آنان کشف و ضبط شد.

سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی خوزستان با اعلام این خبر اظهار داشت: کارکنان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان موفق شدند با کار اطلاعاتی، اعضای یک باند قاچاق سلاح و مهمات را که قصد انتقال سلاح های مورد نظر را داشتند، شناسایی و دستگیر کنند.
وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات پس از هماهنگی با مرجع قضایی موفق شدند طی یک عملیات غافلگیرانه سه قاچاقچی را در محل نگهداری و انتقال محموله سلاح دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اینکه در بازرسی از ۲ دستگاه خودرو قاچاقچیان ۲۵ قبضه سلاح شکاری شامل ۲۱ قبضه سلاح شورشی، سه قبضه سلاح تک لول و یک قبضه سلاح ۲ لول کشف شد، افزود: در این رابطه سه متهم اصلی دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.
وی تاکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند ، با اقتدار برخورد خواهیم کرد.
پیش از این نیز در هشتم تیرماه فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از کشف ۴۸ قبضه سلاح وینچستر(شکاری) غیرمجاز در این شهرستان در عملیات تعقیب و گریز پلیس خبر داده بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today