ایرنا/ سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) سقز گفت: با همکاری سپاه ناحیه این شهرستان 48 واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش احداث و یا خریداری شد.

غفور عبداللهی، سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) سقز اظهار داشت: در حوزه مسکن و ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره)، ۱۴ مسکن برای مددجویان شهری ساخته و خریداری شده و همچنین همکاری سپاه واحد سقز ۳۴ مسکن نیز احداث شده است.
وی با بیان اینکه ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برای احداث مسکن مددجویان هزینه شده است، افزود: ۲ میلیارد ریال این هزینه ها را از محل اعتبارات خیرین البرز پرداخت شده است.
سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) سقز به مقاوم سازی مسکن مددجویان روستایی اشاره کرد و گفت: برای مقاوم سازی ۲۹ مسکن مددجویان روستایی، ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال را هزینه شده است.
عبداللهی با اشاره به اینکه ۲ واحد نیمه تمام روستایی را هم تکمیل کردیم، یادآور شد: ۷۴ واحد مسکن را هم تعمیر، تکمیل و بازسازی کردیم که هزینه آن چهار میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی گفت: همچنین برای مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی، ۱۳ انشعاب برق، ۲۱ انشعاب گاز، ۹ انشعاب آب و ۱۷ انشعاب آب روستایی را انجام دادیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online