ایرنا/ فرماندار دالاهو گفت: مراکز تفریحی و گردشگری این شهرستان به منظور مقابله با بیماری ویروس کرونا به مدت ۱۰ روز تعطیل شد از این رو هیچ‌گونه خدماتی در این مکان‌ها ارایه نمی‌شود.

کرم محمدی، فرماندار دالاهو روز سه شنبه در هیجدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونای دالاهو افزود: تمامی مصوبات ستاد کرونای استان کرمانشاه در حوزه شهرستان دالاهو اجرا می شود و با افرادی که موازین و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند، برخورد قانونی می شود.
وی اظهار داشت: وضعیت شهرستان دالاهو قرمز است و با توجه به شمار بالای مبتلایان به بیماری کرونا از مردم می خواهیم همکاری همه جانبه در راستای پیشگیری و مقابله با این بیماری ویروسی داشته باشند.
نماینده عالی دولت در دالاهو ادامه داد: تداوم بازنشر آموزش ها، آگاهی بخشی و ایجاد حساسیت در مورد بیماری کرونا توسط فضای مجازی و رسانه ها و شبکه های اجتماعی می تواند خطرات و همه گیری کرونا را کاهش دهد.
محمدی از همراهی و اهتمام بزرگان و متنفذان شهرستان دالاهو به خصوص سادات اهل حق و روحانیت شیعه و سنی با ستاد کرونای دالاهو و همچنین مجاهدت های کادر پزشکی، مامایی، پرستاری و مجموعه بهداشت و درمان به عنوان فصلی درخشان در کارنامه وزارت بهداشت قدردانی کرد.
او گفت: مردم حتما در مراجعه به ادارات، مکان های عمومی و واحدهای صنفی و بیرون از منزل از ماسک استفاده کرده و با رعایت موازین بهداشتی و فاصله اجتماعی به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today