تسنیم/ سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به سومین مرحله تست کرونا گفت: نتیجه سومین مرحله تست PCR تیم شاهین شهرداری بوشهر اعلام شد و از میان ۴۰ بازیکن، کادر فنی، عوامل اجرایی و اداری به‌جز یک نفر از بازیکنان مابقی منفی است.

خداکرم ایزدپناه سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه تیم شاهین شهرداری بوشهر از آمادگی بالایی برای مصاف با ذوب آهن اصفهان برخوردار است اظهار داشت: این رقابت ساعت 21 روز جمعه 20 تیرماه در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.
وی با اشاره به نتایج سومین تست PCR تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: سومین مرحله تست PCR از 40 نفر بازیکنان، کادر فنی، عوامل اجرایی و اداری تیم شاهین شهرداری بوشهر انجام که به‌جز یک نفر از بازیکنان مابقی نتایج تست بیماری کرونا منفی اعلام شد.
ایزدپناه با بیان اینکه بازیکن مورد نظر تقریبا از 10 روز قبل علایم کرونا داشت خاطرنشان کرد: پس از مشکوک بودن این بازیکن به کرونا بلافاصله با تصمیم کادر پزشکی و قبل از بازی با تیم نفت مسجد سلیمان از تمرین تیمی جدا شد و با انجام تست‌های لازم به قرنطینه خانگی رفت.
سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: هم اکنون این بازیکن دوران انتهایی قرنطینه خود را پشت سر می‌گذارد و با انجام تست مجدد و تایید سلامت، این بازیکن به تمرینات تیم شاهین شهرداری بوشهر ملحق خواهد شد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday