فارس/ طی حکمی از سوی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، علیرضا آشناگر استاندار سمنان به‌عنوان عضو و نایب‌رئیس هیأت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات این استان منصوب شد.

در دیدار اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان با استاندار، حکم محمد جلال مآب رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور برای علیرضا آشناگر، استاندار سمنان به‌عنوان عضو و نایب‌رئیس هیأت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان به وی اعطا شد.
بر اساس چارت مصوب ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه مرکز استان به‌عنوان رئیس هیأت امنا و استاندار به‌عنوان عضو و نایب ‌رئیس هیأت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان‌های مختلف کشور منصوب می‌شوند.
در این حکم آمده است: با عنایت به نامه رحمانی‌فضلی وزیر کشور و نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی و ارادت و محبتتان به خاندان عصمت و طهارت(ع) و همچنین ضرورت بسیج همه مؤمنان عاشق اهل بیت(ع)، آن جناب به‌عنوان عضو و نایب‌رئیس هیأت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان انتخاب می‌شوید.
امید است با عنایت خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت، ولی‌عصر(عج) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این مسؤولیت خطیر موفق و منصور باشید.
بر این اساس در جلسه امروز، حکم انتصاب استاندار سمنان، توسط جبار دوست‌محمدی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان به نمایندگی از سوی محمد جلال مآب، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور به علیرضا آشناگر اعطا شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today