فارس/ جانشین قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 170 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.

ایرج محبی جانشین قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی با اشاره آخرین آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 170 بیمار جدید با تشخیص احتمالی مبتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.
وی ادامه داد: تا کنون تعداد 802 نفر از بیماران مبتلا به سندرم حاد تنفسی در مراکز درمانی استان بستری شدند که 307 نفر از این تعداد به طور قطع مبتلا به کرونا و 495 نفر از این تعداد مشکوک به کرونا اعلام شده‌اند.
جانشین قرارگاه دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی با اشاره بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان تصریح کرد: از مجموع 802 بیمار بستری در مراکز درمانی استان تعداد 172 نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند که تعداد 51 نفر به دستگاه ونتیلانتور متصل هستند.
وی با اشاره به اینکه به طور حتم باید مردم استفاده از ماسک را جدی بگیرند، خاطرنشان کرد: مردم باید از ماسک استفاده کنند و به طور حتم به اندازه یک متر از همدیگر فاصله داشته باشند و باید استفاده از ماسک به عنوان یک ارزش اجتماعی و فرهنگ شهروندی تلقی شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today