فارس/ فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: تاکنون بیش از 3 میلیون ماسک و دستکش، ۱۶ هزار لیتر الکل، ۳۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۱۵۰ هزار شیلد محافظ از متخلفان کشف و ضبط شد که در این راستا ۵۱ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضائی استان شدند.

سردار رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به کشف بیش از 3 میلیون ماسک و دستکش احتکار شده، اظهار کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون در این استان با همکاری پلیس نظارت بر اماکن عمومی بیش از ۲۵ هزار و ۳۸۴ واحد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت بازید انجام شده است.
سردار جهانبخش با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در یگان‌های انتظامی، اظهار داشت: طی این بازرسی‌ها بیش از ۱۲ هزار و ۴۵۷ فقره تذکر صادر شده و یک‌هزار و ۲۶۰ فقره اخطاریه و ۴۶۰ واحد نیز تاکنون پلمب شده است.
وی با اشاره به اقدامات شبانه‌روزی پلیس برای تامین نظم و امنیت جامعه و اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از 3 میلیون ماسک و دستکش، ۱۶ هزار لیتر الکل، ۳۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۱۵۰ هزار شیلد محافظ از متخلفان کشف و ضبط شد که در این راستا ۵۱ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضائی استان شد.
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به آمادگی کامل پلیس برای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، اضافه کرد: بر این اساس طی هفته گذشته به ۱۴۰ واحد تذکر کتبی، ۱۷ واحد اخطار پلمب و بیش از ۱۰ واحد نیز پلمب شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today