فارس/ فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی جزئیات متلاشی شدن باند بزرگ مخوف سرقت افراد مسلح را در استان تشریح کرد.

سردار حسین عبدی فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بعد از شیوع کرونا با فراوانی سرقت خودرو در تبریز و جنوب استان مواجه شدیم، بیان کرد: البته بعدا متوجه شدیم که با همین خودروهای سرقتی دست به سرقت احشام هم زده‌اند از این‌رو نگرانی پلیس ایجاد شد و با بررسی‌های فنی و پلیسی و اشراف اطلاعاتی توانستیم نسبت به شناسایی مباشرین این اقدام در شبکه بزرگ سرقت در استان اقدام کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی استان افزود: بعد از شناسایی، متوجه شدیم که در داخل شبکه افراد مسلح داشته و حتی در شهرستان بناب در حین سرقت احشام دست به قتل یکی از اعضای خانواده در بناب هم زده‌اند.
وی متذکر شد: این سرقت‌ها در استان ما سابقه کمی داشت از این‌رو با اتحاد و استفاده از تمام ظرفیت پلیس این سارقان را در حین خروج از مرز شمالغرب با هماهنگی هنگ مرزی و مرزبانان دستگیرکردیم.
عبدی ادامه داد: تابه حال ۱۳ نفر از اعضای باند، ۴۶ دستگاه خودرو و ۱۷ فقره سرقت احشام و سرقت از سه فقره مغازه در تبریز کشف شده است که البته تحقیقات در رابطه بر احتمال وجود سایر مکشوفه‌ها وجود دارد.
وی در ادامه به دو کشف عملیات مواد مخدر ۱۰۵ کیلوگرم خبر داد و گفت: این مواد مخدر مکشوفه از نوع تریاک در دو عملیات در تبریز و میانه به همراه یک دستگاه خودرو و سه نفر متهم دستگیر شدند. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today