صدا و سیما/ رحمان رضایی، سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل از این تیم جدا شد.

رحمان رضایی، سرمربی رایکا بابل که در ۴ بازی روی نیمکت این تیم نشست و ۷ امتیاز کسب کرد، با فسخ قراردادش به صورت یک طرفه، از جمع بابلی‌ها جدا شد.
رضایی ضمن تمجید از باشگاه رایکا گفت: از مجموعه باشگاه رایکا، مردم فوتبال دوست و فهیم بابل و همچنین هواداران پرشور این تیم کمال تشکر را دارم و برای باشگاه رایکا در ادامه راهش، آرزوی موفقیت می‌کنم.
وی خاطر نشان کرد: ما زودتر از آنکه باشگاه رایکا احساس خطر کند از این تیم جدا شدیم تا سرمربی آینده این باشگاه فرصت مناسب برای شناخت تیم و کسب نتایج دلخواه باشگاه را داشته باشد. برای دو مالک جوان باشگاه رایکا نیز در ادامه باشگاه‌داریشان آرزوی موفقیت می‌کنم. گفتنی است رحمان رضایی پس از باخت ۳ بر ۰ مقابل مس رفسنجان با حضور در اتوبوس باشگاه، با بازیکنان و عوامل باشگاه خداحافظی کرد و در پایان برای بازیکنان این تیم آرزوی سلامتی و موفقیت در لیگ را داشت.
تیم رایکا بابل که در فصل جاری لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور با خرید امتیاز تیم خونه به خونه وارد این رقابت‌ها شد در حالیکه فقط شش هفته به پایان این مسابقات باقی مانده با کسب ۲۷ امتیاز در رده شانزدهم جدول ۱۸ تیمی این رقابت‌ها قرار دارد.
رایکا در هفته بیست و نهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال، روز یکشنبه ۲۲ تیر ماه میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today