صدا و سیما/ فرماندار شهرستان رامسر استان مازندران گفت: وضعیت مبتلایان کووید ۱۹ از دیروز در این شهرستان به قرمز تبدیل شده است.

محمد آزاد، فرماندار شهرستان رامسر استان مازندران با اعلام این خبر افزود: با توجه به وضعیت نگران کننده در مناطق شهری و روستایی و جلوگیری از خسارت‌ها بیشتر، نیازمند اعمال محدودیت‌های ویژه شرایط وضعیت قرمز بوده و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی الزامی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامسر با بیان اینکه هر ۱۰۰ سال یکبار درگیر یک بیماری همه گیر جهانی (پاندمی) بوده و کرونا یکی از این همه گیری جهانی است گفت: در یک دوره‌ای با همکاری مردم و اداره‌ها بیماری کنترل شده بود و باید دوباره این همکاری‌های گسترده برای سلامت فردی و عمومی اجرایی شود.
دکتر حمیدرضا مبشری با اشاره به وضعیت نگران کننده شهرستان رامسر و حالت هشدار در مازندران افزود: ۹۰ درصد تخت‌های بیمارستان در اسفند پارسال به بیماران کووید ۱۹ اختصاص داشته، اما در حال حاضر ۶۰ درصد مربوط به سایر بیماران بوده (حتی آی سی یو) و با تداوم و تشدید وضعیت، با مشکلات بسییاری مواجه خواهیم شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامسر تصریح کرد: علائم کرونا در حال حاضر تغییر و با علائم گوارشی هم مشاهده شده و با توجه به فصل تابستان و وجوه مشترک برخی بیماری‌ها با کرونا، هرچه افراد در قرنطینه درمان شوند وضعیت بهتر می‌شود. همچنین رعایت فاصله اجتماعی و زدن ماسک برای جلوگیری و پیشگیری از کووید ۱۹، بهترین روش است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today