ایرنا/ سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جایگزین نماینده مردم گچساران و باشت و دو منتخبی که پیش از آغاز مجلس یازدهم از دنیا رفتند و همچنین منتخبی که به دلیل بی اعتبار بودن مدرک تحصیلی اش به مجلس راه نیافت در انتخابات میان‌دوره‌ای مشخص می‌شود.

محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم اکنون ۲۷۶ نماینده دارد، اظهار داشت: ۲ نفر از منتخبیان ملت از حوزه‌های انتخابیه تهران و آستانه اشرفیه پیش از آغاز مجلس یازدهم فوت کردند. منتخب مردم تفرش به دلیل مدرک تحصیلی اش از راهیابی به مجلس بازماند و امروز نیز اعتبارنامه یک نفر از منتخبان مردم در مجلس رد شد.
وی اظهار کرد: ۱۰ کرسی باقی مانده مجلس باید در دور دوم تعیین تکلایف شوند و چهار کرسی که در مورد آن‌ها توضیح داده شد در انتخابات میان دوره‌ای مجلس یازدهم تعیین تکلیف شوند که با آمدن این ۱۴ نماینده، مجلس تکمیل شده و ۲۹۰ نماینده مردم در مجلس مشخص می‌شوند.
فرهنگی اضافه کرد: انتخابات دور دوم مجلس یازدهم ۲۱ شهریور ماه برگزار می‌شود.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جایگزین ۲ نماینده فوتی و غلامرضا تاجگردون که امروز اعتبارنامه‌اش در مجلس رد شد نیز در انتخابات میان دوره‌ای (سال ۱۴۰۰) مشخص می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today