ایرنا/ سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: طبق نتایج سومین مرحله آزمایش کرونا ا(پی‌ سی آر) اعضای این تیم، یکی از بازیکنان به این بیماری مبتلا شده‌است.

کرم ایزدپناه سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر افزود: سومین مرحله آزمایش پی سی آر از ۴۰ نفر بازیکنان، کادر فنی، عوامل اجرایی و اداری تیم انجام گرفت که بجز یک نفر از بازیکنان بقیه آزمایش‌ها منفی اعلام شد.
وی ادامه داد: بازیکن مورد نظر از حدود ۱۰ روز قبل علائم داشت که بلافاصله با تصمیم کادر پزشکی و قبل از بازی با تیم نفت مسجد سلیمان از تمرین تیمی جدا شد و با انجام آزمایش‌های لازم به قرنطینه خانگی رفت.
ایزدپناه افزود: این بازیکن اکنون دوران پایانی قرنطینه خود را پشت سر می‌گذارد و با انجام آزمایش مجدد و تایید سلامت، به تمرینات ملحق خواهد شد.
سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: بازیکن یاد شده در ۲ بازی اخیر تیم در تمرینات و اردوی تیم حضور نداشته‌است و هم اکنون شرایط رو به بهبودی دارد.
ایزدپناه از کادر پزشکی تیم، هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر و افسر کنترل سلامت این هیات تشکر کرد که به دقت شرایط جسمانی و سلامت بازیکنان و کادر را زیر نظر دارند.
شاهین بوشهر با ۱۷ امتیاز در قعر جدول لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.
این تیم در هفته بیست و چهارم بازی‌ها در بوشهر به مصاف ذوب آهن اصفهان می‌رود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday