شبستان/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران گفت: از شب گذشته تاکنون ۸ نفر از اخلال گران نظم عمومی در شهر دهلران دستگیر و تعدادی زیادی هم تحت تعقیب قضایی هستند.

صابر نجومی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران اظهار کرد: این افراد با اخلال در نظم عمومی شهر و آتش زدن یک دامداری کوچک باعث رعب وحشت در شهر شدند.
وی تصریح کرد: دستگاه قضا اجازه هیچ گونه بی نظمی به افراد نخواهد داد و اگر کسانی بخواهند رفتار غیر قانونی داشته و اقدام به درگیری کنند برابر قانون با آن ها برخورد خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران یادآور شد: از شهروندان تقاضا می‌شود ضمن رعایت قانون، حل هر گونه نزاع و اختلاف را به قانون بسپارند.
طی چند روز گذشته اختلاف ملکی باعث شد که ۲ طایفه در شهر دهلران با هم درگیر شوند که یکی از طرفین درگیر با شلیک اسلحه شکاری۳ نفر را زخمی کرد که بلافاصله با دستور دستگاه قضا و با تلاش نیروی انتظامی، عوامل اصلی این درگیری دستگیر و بازداشت شدند.
اما متاسفانه طرف مقابل با آتش زدن یک دامداری باعث اخلال در نظم عمومی شهر دهلران شده است که تعدادی دستگیر و تعدادی هم تحت تعقیب قضایی هستند و در حال حاضر با حضور نیروی انتظامی شهرستان و یگان ویژه استان اوضاع تحت کنترل است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today