فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان فنوج از شناسایی و دستگیری عامل توهین به یکی از نمایندگان مردم در شمال در فضای مجازی در شهرستان فنوج خبر داد.

احمد گرجی تبار فرمانده انتظامی شهرستان فنوج در تشریح جزئیات این خبر، گفت: درپی انتشار کلیپی مبنی بر توهین و اهانت به یکی از نمایندگان مردم در مجلس شواری اسلامی و شهروندان سیستان در فضای مجازی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص فردی ناشناس در پی سخنرانی یکی از نمایندگان مردم در شمال استان مبنی بر تقسیمات استانی و انتشار کلیپی در این خصوص که علاوه بر توهین به شخص نماینده به شهروندان شمال استان نیز توهین کرده است.
سرهنگ گرجی تبار بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان فنوج با همکاری فنی کارشناسان پلیس فتا استان عامل انتشار مطالب توهین آمیز را در کمتر از 24 ساعت شناسایی و به پلیس آگاهی احضار که در بازجوئی های به عمل آمده در مواجهه با ادله کشف شده به بزه انتسابی اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان فنوج با اشاره به معرفی متهم به مقام قضائی خاطر نشان کرد: برابر قانون جرایم رایانه ای تهمت، تمسخر، ایجاد شایعات و دروغ پردازی برای تشویش افکار عمومی بویژه موضوعات در بحث سلامت جامعه و یا تحریک دیگران بر علیه شخص یا اشخاص در فضای مجازی جرم بوده و پیگرد قانونی دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today