ایرنا/ فرماندار شهرستان ورامین استان تهران اعلام کرد: فعالیت تالارهای پذیرایی و استخرهای سرپوشیده این شهرستان به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

حسین کاغذلو، فرماندار شهرستان ورامین استان تهران گفت: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا و تأکید ریاست جمهوری و استاندار تهران، فعالیت تالارهای پذیرایی شهرستان برای برگزاری مراسم عروسی و عزاداری تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد.
وی اظهار داشت: این محدودیت تنها با هدف پیشگیری از شیوع مجدد ویروس کرونا و افزایش میزان مبتلایان به این بیماری صورت گرفته است.
این مسئول خاطرنشان کرد: فعالیت آن دسته از باشگاه‌های ورزشی که تعداد زیادی از افراد در آن حضور داشته و ازدحام جمعیت مانعی برای رعایت مسائل بهداشتی می‌شود نیز محدود خواهد شد.
وی تأکید کرد: کلیه اصناف فعال در شهرستان ورامین ملزم به رعایت مسائل بهداشتی و استفاده از ماسک در محل کسب خود می‌باشند ضمن آن که ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان نیز باید مسائل بهداشتی را رعایت و از مسافران بخواهند تا در هنگام حضور در تاکسی و اتوبوس، از ماسک استفاده کنند.
فرماندار ورامین اضافه کرد: شرایط مناسب امروز ورامین، حاصل همراهی، همدلی و مشارکت آحاد مردم و مسئولان، گروه‌های جهادی، سپاه، بسیج و روحانیون در مقابله با این بیماری است و رعایت مسائل بهداشتی و به ویژه استفاده از ماسک می‌تواند باعث استمرار این شرایط شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran