باشگاه خبرنگاران/ دروازه بان باشگاه شهرخودرو به عضویت داوطالبانه جوان قهرمان حادثه کلینیک سینا تهران در هلال احمر واکنش نشان داد.

مهدی رحمتی، دروازه بان باشگاه شهرخودرو عکس جوان دست‌فروش خوزستانی که در جریان انفجار بیمارستان سینا تهران فداکاری کرد و باعث شد که اجناسش به سرقت برود را در صفحه اینستاگرامی‌اش منتشر کرد و درباره عضویت داوطلبانه‌اش در سازمان هلال احمر نوشت:
"در لابلای اخبار منفی که این روز‌ها بابت کرونا می‌بینیم و می‌شنویم و حتی بدتر حادثه انفجار کلینیک سینا در تهران امروز این عکس و این خبر واقعا خوشحال کننده بود.
جوان شایسته اهل خوزستان که فکر میکنم قضیه رشادت و شجاعتش رو کمتر کسی هست که نشنیده باشه.
با خوندن این خبر که این جوان ساده دل و صالح رفتار، عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شده حالم را خوب کرد.
دستفروشی که به خاطر نجات جان چند انسان خودش را به خطر انداخت و جالب است که بعد از ماجرای آتش سوزی متوجه می‌شود اجناسش را هم دزد زده.
هر چند پاداش چنین انسان از خود گذشته‌ای عضویت داوطلبی نیست، اما اگر از ماجرای اسفناک انفجار بگذریم بار دیگر حکمت خداوند مقابل چشمان ما قرار گرفت.
چه کسی پیش بینی میکند چه چیزی در انتظارش است؟ جوان جویای کاری که کنار خیابان به دنبال کاسبی اش بوده ناگهان به قهرمانی تبدیل شده که ابرقهرمانان و ستاره‌های همیشه در چشم شاید هیچ وقت نتوانند مثل او باشند.
این تلنگر را یادمان باشد فاصله عرش تا فرش و فرش تا عرش یک تار موست.
یا علی"

واکنش


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today