فارس/ رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد 790 بیمار مبتلا به سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی استان بستری شدند که 332 نفر به طور قطع مبتلا به بیماری کرونا و 458 نفر مشکوک به کرونا هستند.

جواد آقازاده رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی آذربایجان‌غربی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی اظهار داشت: تعداد 790 بیمار مبتلا به سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی استان بستری شدند که 332 نفر به طور قطع مبتلا به بیماری کرونا و 458 نفر مشکوک به کرونا هستند.
وی با اشاره به بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان اعلام کرد: تعداد 172 نفر در بخش آی‌سی‌یو مراکز درمانی استان بستری شدند که تعداد 50 نفر به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی آذربایجان‌غربی با اشاره به آمار بیماران جدید بستری شده در بیمارستان‎‌های سطح استان عنوان کرد: در عرض یک روز تعداد 142 نفر از بیماران در مراکز درمانی استان بستری شدند که بیشترین تعداد بستری شدگان در ارومیه، خوی و میاندواب هستند.
آقازاده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعداد افراد مبتلایان و فوتی‌ها بر اثر بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی افزایش یافته است توصیه می‌شود مردم بیشتر بحث خود مراقبتی را جدی بگیرند و به طور حتم از حضور در اجتماعات پرهیز کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today