فارس/ دبیر هیأت فوتبال استان بوشهر گفت: استان بوشهر کاملا آماده ادامه مسابقات لیگ برترکشور و میزبانی از حریفان دونماینده استان است.

حسین مرادی دبیر هیأت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: بنا به تایید ناظران سازمان لیگ فوتبال ایران و مرکز ارزیابی‌های پزشکی و بازتوانی فوتبال ایران(ایفمارک) از ورزشگاه‌های شهید مهدوی بوشهر و تختی شهر جم، این ورزشگاه‌ها در شرایط کاملا استانداری در بحث رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا قرار دارند.
دبیر هیأت فوتبال استان بوشهر افزود: در هفته بیست و دوم لیگ برتر، ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر میزبان دیدار تیم شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجد سلیمان بود که هیچ مشکلی از لحاظ شیوع ویروس کرونا پیش نیاورد.
وی ادامه داد: ورزشگاه تختی شهر جم نیز با تایید ناظر سازمان لیگ و نماینده ایفمارک برای میزبانی از استقلال تهران در هفته بیست و سوم، در شرایط کاملا آماده‌ای از لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی بود که متاسفانه با عدم حضور مهمان همراه شد.
مرادی گفت: در حالی‌که ورزشگاه‌های استان بوشهر در شرایط کاملا آماده‌ای برای میزبانی از ادامه مسابقات لیگ برتر قرار دارند، به دلیل این که تیم‌های باشگاهی در سطح مسابقات استانی از تمکن مالی برای پرداخت هزینه تست کرونا ناتوان بودند، ناچار شدیم که باقیمانده دیدارهای این تیم‌ها از لیگ ۹۹-۹۸ در استان بوشهر را لغو کنیم.
وی عنوان کرد: این تصمیم که صرفا مشمول دیدارهای لیگ‌های درون استان بوشهر بود بهانه‌ای ایجاد کرد تا اخبار غیر واقعی مبنی بر نیامدن تیم ذوب آهن برای دیدار با شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و چهارم لیگ برتر که روز جمعه این هفته برگزار می‌شود، به گوش برسد.
دبیر هیات فوتبال استان بوشهر گفت: برای برگزاری رقابت‌های کشوری از جمله لیگ برتر هیچ مشکلی در استان بوشهر وجود ندارد و تاکید می‌کنیم که همه پروتکل‌های مربوطه برای رقابت‌های لیگ برتر مورد تایید سازمان لیگ، نماینده ایفمارک می‌باشد.
مرادی ادامه داد: هرگونه مصاحبه‌ای که از قول من در رسانه‌ها پیرامون آماده نبودن استان بوشهر برای میزبانی از دیدارهای لیگ برتر فوتبال را تکذیب می‌کنم‌.
وی افزود: تیم‌های حاضر در مسابقات مختلف درون استانی با توجه به هزینه‌های سنگین تست پی سی آر توانایی انجام آن را ندارند و به همین دلیل با تصمیم هیات رئیسه خاتمه فصل را اعلام کردیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday