باشگاه خبرنگاران/ ابتلای اسفندیار قره باغی خواننده مرگ بر آمریکا به کرونا از سوی فرزندش تایید شد.

یاشار قره باغی درباره آخرین وضعیت جسمانی پدرش اسفندیار قره باغی (خواننده آهنگ «مرگ بر آمریکا») گفت: پدر از ماه‌ها قبل درگیر انسداد روده بود. او طی دو مرحله در بیمارستان بستری شد. آخرین بار حدود سه هفته پیش بود که ۱۰ روز بستری بود و عمل جراحی انجام داد. خوشبختانه عمل با موفقیت انجام و مشکل پدر به کلی مرتفع و با تشخیص پزشک از بیمارستان مرخص شد.
وی درباره مشکوک بودن ابتلای اسفندیار قره باغی به کرونا اظهار کرد: پس از ترخیص از بیمارستان متاسفانه پدر خیلی نکات بهداشتی را رعایت نکرد و با وجود شیوع کرونا، در اجتماعات حضور غیر ضروری داشت. ظاهرا به دلیل ضعف بدنی که ایشان داشتند و همچنین رعایت نکردن نکات بهداشتی به کووید ۱۹ مبتلا شده اند. البته هنوز پزشکان رسما اعلام نکردند که ایشان به کرونا مبتلا شده اند.
قره باغی در پایان اضافه کرد: ظرف سه یا چهار روز آینده مشخص می‌شود که پدر به کرونا مبتلا هستند یا نه. تا این لحظه پدر علائمی دارند که مشکوک بودن ابتلای ایشان به کرونا را نشان می‌دهد. آنچه پزشک توصیه کرده، استراحت مطلق در منزل است. خدا را شکر تا الان وضعیت جسمانیشان بد نیست. ان شا الله بتوانند با رعایت نکات بهداشتی و استراحت، این بیماری را هم به زودی پشت سر بگذارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today