فارس/ مالک باشگاه شهر خودرو خراسان گفت: اختلافات خانوادگی در همه جا رخ می دهد و باید با آرامش تصمیم گرفت.

فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو در خصوص استعفای سرآسیایی از شهرخودرو اظهار کرد: نمی‌دانم به یکباره چه اتفاقی افتاد که سرآسیایی تصمیم به این کار گرفت. از نظر من شاید بهتر بود سرآسیایی با تمرکز بیشتری تصمیم می‌گرفت و در این شرایط به تمرکز همگان برای دیدار فردا کمک می‌کرد.
وی ادامه داد: به هر شکل ما باید این را بپذیریم که به مربیان جوان و بومی میدان بدهیم و برای همین هم ما او را بعد از رفتن گل محمدی به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم.
مالک باشگاه شهرخودرو گفت: سرآسیایی یکی از سرمایه‌های این باشگاه و این شهر است و سال‌ها در همین مشهد و برای این شهرخودرو زحمت کشیده است و نباید به راحتی اجازه دهیم او در این باشگاه نباشد.
حمیداوی افزود: هنوز درباره استعفای سرآسیایی جلسه‌ای تشکیل ندادیم و فقط به دلیل کمبود زمان تا بازی با سایپا کوزین را به عنوان سرمربی تیم معرفی کردیم و باید به سرآسیایی هم زمان بدهیم تا بیشتر فکر کند.
مالک باشگاه شهرخودرو تاکید کرد: ما برنامه‌ای برای از دست دادن سرمایه‌های باشگاه نداریم و در جلسه هیات مدیره که بعد از بازی با سایپا برگزار خواهد شد، درباره تصمیم سرآسیایی نظر خواهیم داد و او هم تا آن زمان در آرامش و سر صبر بیشتر فکر می‌کند.
وی ادامه داد: فعلا تمام تمرکز مان برروی بازی با سایپا است و هواداران پرشورمان یک نتیجه‌ی خوب دیگر می‌خواهند. هر چند باید قبول کنیم با این اتفاق شوک به ما وارد شد ولی من خودم از دیروز به مشهد آمدم و با بازیکنان صحبت کردم تا در آرامش کامل فقط به بازی فکر کنند.
حمیداوی اظهار کرد: دیدار فردا بسیار سخت و سایپا تیم منسجمی است و آنها دو تساوی با تیم‌های بالای جدول داشته اند.
مالک باشگاه شهرخودرو تصریح کرد: به لطف حضرت حق فوتبال خراسان دو فصلی در اوج به سر می‌برد و‌ توقع هواداران نیز از تیم ما به شدت بالا است و این هم لطف امام رضا(ع) است، انشالله با کمک هواداران و سایر عوامل باشگاه از این مسائل عبور می‌کنیم و به امید برد مقابل سایپا و شادی دل هواداران با شعار یا امام رضا(ع) وارد زمین می‌شویم.
وی اظهار کرد: به هر حال مسائل خانوادگی مربوط به درون خانواده است و ممکن است اختلافات خانوادگی در همه جا رخ دهد ولی ما نباید اجازه دهیم این مسائل به بیرون کشیده شود و باید در آرامش تصمیم بگیریم و درون خودمان مشکلات را حل کنیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید