صدا و سیما/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: روزانه حدود 70 بیماری کرونایی وارد بیمارستان‌های استان می‌شوند.

دکتر آبتین حیدرزاده، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: متاسفانه علیرغم هشدارهای مکرر و فراوانی که از رسانه های مختلف به مردم گیلان داده می‌شود روند ابتلا به بیماری کرونا آرام آرام رو به افزایش است.
وی تصریح کرد: آمار مبتلایان به کرونا به هیچ وجه کاهش پیدا نکرده و روزانه حدود 70 بیماری کرونایی وارد بیمارستان‌های استان می‌شوند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود : تعداد بیماران کرونایی بستری شده در استان بیش از یک ماه گذشته است و امکان دارد گیلان دوباره رکورد دار شود.
دکتر آبتین حیدرزاده تاکید کرد: من از همه مردم استان خواهش می‌کنم به طور جدی فاصله اجتماعی رعایت بکنند، از برگزاری مراسم، تجمعات، عروسی‌ها، عزاداری‌ها خوداری کنند، مهمانی نروند، کنار ساحل و پاساژ جمع نشوند ، فقط برای کارهای ضروری از منزل خارج شوند و از ماسک استفاده کنند.
وی افزود : متاسفانه امروز در یکی دو تا از شهرستان ها دیدیم که مراسم عروسی با تعداد زیاد جمعیت برگزار شد که البته همکاران ما حضور پیدا کردند و خواهش کردند که فورا نسبت به اتمام مراسم اقدام کنند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان خاطر نشان کرد : البته ما هنوز برخورد قهری و شدید نکردیم ولی خواهش ما این است که مردم نروند به آن سمت که خدایی نکرده مجددا استان با شرایط بدتری روبرو شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today