ایرنا/ مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد: برای سهولت در ارایه خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران ، پرونده جامعه هدف این اداره کل ثبت الکترونیکی شده است.

مرتضی سلامی مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز گفت: ۶۴۰ هزار پرونده الکترونیکی برای بیمه شدگان و مستمری بگیران این استان تشکیل شده و بخش عمده خدمات اداری بدون حضور جامعه هدف در شعب تامین اجتماعی و کارگزاری ها از طریق برخط انجام می شود.
وی بیان داشت : با توجه به شرایط کرونایی در کشور و استان ، دیگر نیازی به حضور بیمه شدگان برای دریافت بیشتر خدمات به شعب تامین اجتماعی البرز نیست.
سلامی بیان داشت: بخش عمده فرآیند خدمات بیمه ای اعم دریافت هزینه ها و خدمات دفترچه ای به صورت برخط انجام می شود که نقش موثری در کاهش حضور مردم در مراکز تامین اجتماعی دارد.
مدیرکل تامین اجتماعی البرز از مستمری بگیران و بیمه شدگان خواست در این وضعیت کرونایی فقط از طریق سامانه الکترونیکی برای دریافت خدمات استفاده کنند.
تامین اجتماعی البرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی تحت پوشش دارد.
۱ تا ۲۵ تیرماه هفته تامن اجتماعی نامگذاری شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday