بویرنیوز/ نماینده سابق شهرستان‌های باغملک و ایذه گفت: با رفتن تاجگردون نه لر‌ها و نه خوزستانی‌ها در هیچکدام از مراکز تصمیم گیری مجلس حضور ندارند.

هدایت الله خادمی، نماینده سابق شهرستان‌های باغملک و ایذه اظهار کرد: در خصوص موضوع جناب آقای تاج گردون اول بگویم که ایشان در خصوص استیضاح و طرح سؤال از وزرا همیشه به دلیل نگاه جناحی در مخالفت با من نطق میکردند.
خادمی گفت: ولی ایشان یک فرصت بود برای استان محرومش و با توجه به سطح لابی که در کشور داشت میتوانست برای منطقه اش بسیار مفید باشد، به هر حال منطقه محروم و نفتخیزی دارند که تاکنون توجه‌ای نشده بود، ولی ایشان این توجه را جلب کرد و مفید بود.
وی افزود: از طرفی دیگر مملکت و دولتمردان نگاه بخشی نگرانه دارند و نوبخت برای گیلان بودجه میگیرد، اصفهانی‌ها که همه جا هستند، آذری‌ها هم چندین وزیر، فقط لر‌ها معمولا نه نقش مهمی در سیاست کشور و نه در اقتصاد دارند و تاج گردون با تمام مشکلات یک کمک کننده خوبی برای این مناطق بود، و خودش هم علاقه داشت که همراه باشد، در زمانی که خواستیم آقای بیطرف را بزنیم، ایشان بیطرف را آورد که رای بگیره برایش، وقتی بحث و نگرانی از ایشان برای بردن آب به اصفهان و کرمان کردم رای بنفع ما جمع کرد.
این نماینده سابق مجلس اظهار داشت: حالا ۴ تا لر هم پست‌های کوچکی شاید گرفته باشند مگر دیگران ندارند؟ ما که نه وزیری، نه معاون وزیری نداریم، ۴ تا لر رفته باشند آنقدر بد است که چنین شود؟ و از آن بدتر این است که با رفتن ایشان و نبودن بقیه لر‌ها که در هیات رئیسه بودند و یا روسای کمیسیون‌ها بودند دیگر در این مجلس نه لر‌ها و نه خوزستانی‌ها در هیچکدام مراکز تصمیم گیری مجلس حضور ندارند و فکر کنم طی ۲۰ سال گذشته تنها دوره‌ای است که چنین شده، زاگرس نشینان و به خصوص خوزستانی‌ها، چهارمحالی‌ها بایستی محکم حمایت میکردند، چون نبود هیچ لری در کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق یعنی دادن ردیف بودجه برای بردن منابع و بخصوص آب رودخانه‌های این مناطق و یک ضرر بزرگی وارد خواهد شد
خادمی گفت: امروز هم ایشان به دوستان پیام داده بود که اگر فلانی بود با توجه به اختلاف نگاه‌های سیاسی، ولی کسی جرات نزدیکی به ایشان را نداشت و واقعأ چنین میکردم، چون همه این آقایان خودشان اینجا با همدیگه هستند چپ و راست هم فرق ندارند و فقط دنبال گرفتن منابع برای مناطق شان هستند، ولی متأسفانه آن حس حسادت که در زاگرسی‌ها است اجازه کمک به ایشان را به آن‌ها ندادند و تقریبا در بیکسی ماند.
وی افزود: پرونده کدامشان کلفت نیست؟ فساد در پایتخت سطح اش بسیار بالا است و آنچه برای ما خیلی بزرگ است برای بعضی دوستان در اینجا بسیار کوچک است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today