مهر/ استاندار کرمانشاه گفت: مغازه آن دسته از صاحبان مغازه‌ای که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند با نصب بنر پلمب و به دادسرا نیز معرفی می‌شوند.

بازوند، مدیر ارشد اجرایی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه احتمال دارد در مهر ماه با پیک بیماری کرونا و آنفولانزا مواجه باشیم، لذا دانشگاه علوم پزشکی استان ظرف مدت ۲۰ روز نقشه راهی برای مواجه احتمالی با این شرایط بحرانی آماده کند.
بازوند از معاونت‌منابع انسانی استاندار خواست تا نظارت بر ادارات استان را به‌صورت جدی در دستور کار قرار بدهد و اظهار کرد: بر این اساس کسانی که بدون ماسک به ادارات مراجعه می‌کنند از ارائه هر گونه خدمات به آن‌ها خودداری کنند.
استاندار کرمانشاه از حضور مردم در تجمعات ابراز نگرانی کرد و با بیان اینکه تجمعات همچنان ممنوع است، گفت: فرمانداران استان برای یافتن راهی نسبت به پایان دادن هر گونه تجمعات چه در مراسم عزاداری و چه مراسمات جشن و عروسی با معتمدین و بزرگان محل جلسه‌ای برگزار کنند تا این موضوع هر چه زودتر منتفی شود.
وی بر ضرورت راه‌اندازی اکیپ نظارتی تاکید کرد و ادامه داد: بر این اساس مغازه آن دسته از صاحبان مغازه‌ای که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند باید با نصب بنر پلمب و به دادسرا نیز معرفی شوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today