فارس/ مدیرکل شرکت مخابرات استان اردبیل گفت: مشکل ارائه سرویس اینترنت در اردبیل رفع شده و مشترکان شرکت هر چقدر پهنای باند بخواهند در اختیارشان خواهیم گذاشت.

بهمن اسماعیل‌زاده، مدیرکل شرکت مخابرات استان اردبیل، در پاسخ به این مورد اظهار کرد: شرکت مخابرات استان اردبیل دارای امکانات گسترده سرویس‌های ارائه اینترنت بوده و مشترکان شرکت هر چقدر پهنای باند بخواهند در اختیارشان خواهیم گذاشت.
وی افزود: شرکت مخابرات استان اردبیل از نظر کیفیت شبکه به‌عنوان چهارمین استان در کشور شناخته می‌شود و برای رسیدن به امر هزینه‌های زیادی صورت گرفته است.
مدیرکل شرکت مخابرات استان اردبیل بیان داشت: ما حاضریم نسبت به تعهدی که داریم از هر یک از مشترکانی که در این زمینه با مشکل اساسی روبرو هستند عذرخواهی کرده و خسارت آن‌ها را متقبل شویم.
وی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا به شرکت‌های دیگر سرویس دهنده اینترنت اجازه ورود به برخی از مناطق شهر به‌ویژه شهرک‌های جدید داده نمی‌شود، گفت: طبق قانون ما موظفیم بر اساس درخواست‌ها و قراردادهایی که در سامانه مخابرات ایران ثبت می‌شود، پیگیری کنیم و به این شرکت‌ها در این مناطق سرویس‌دهی انجام دهیم.
اسماعیل‌زاده تاکید کرد: شرکت‌های سرویس دهنده اینترنت می‌بایست با مرکز و سامانه مخابرات ایران قرارداد بسته و برای دریافت سرویس اقدام کنند که تاکنون درخواستی در این مورد دریافت نکرده‌ایم.
پروژه‌های زیرساختی شرکت مخابرات استان اردبیل در شهرک‌های جدید همانند شهرک کوثر، شهرک‌های مخابرات و کشاورزی با همکاری شهرداری اردبیل درحال اجراست
وی گفت: پروژه‌های زیرساختی شرکت مخابرات استان اردبیل در شهرک‌های جدید همانند شهرک کوثر، شهرک‌های مخابرات و کشاورزی با همکاری شهرداری اردبیل درحال اجراست و هر کدام از ساکنان این شهرک‌ها که اقدام به دریافت سرویس اینترنت و تلفن ثابت کنند، حداقل در مدت ۴۸ ساعت و حداکثر ظرف یک هفته سرویس مورد نظر را دریافت می‌کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today