مهر/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه مراسم‌ عزا و عروسی در استان باید به زمان دیگری موکول شود، گفت: در راستای جلوگیری از شیوع کرونا تمام مراسم‌های غیرضروری در سمنان لغو می‌شود.

نوید دانایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان اظهار داشت: نقش برگزاری مراسم‌های غیرضروری مثل عزا و عروسی در شیوع کرونا بسیار پررنگ است و باید تمهیدات لازم برای جلوگیری از این مسئله اندیشیده شود.
وی با تأکید بر اینکه مراسم‌ها باید به زمان دیگری موکول شود، افزود: در این برهه زمانی برگزاری مراسم‌های غیرضروری در استان سمنان ممنوع می‌شود و استفاده از ماسک باید در محل‌های پرتجمع در دستور کار قرار گیرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان بابیان اینکه تقویت نظارت‌ها در حوزه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در دستور کار قرار گیرد، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی نسبت به این موضوع اهتمام بیشتری داشته باشند و ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان منوط به استفاده از ماسک است.
دانایی با اشاره به اینکه حضور کارکنان دستگاه‌ها در محل کار نیز باید با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک باشد، تصریح کرد: در استان سمنان نظارت خوبی نسبت به این موضوع انجام‌ شده و مردم نیز تاکنون همراهی خوبی داشتند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today