صدا و سیما/ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: یک گروه از شکارچیان در منطقه شکار ممنوع شاهزاده ابراهیم - تنگ باهوش شهرستان دشتستان در دام محیط بانان گرفتار شدند.

فرهاد قلی‌نژاد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر بیان کرد: به دنبال پایش منطقه شکار ممنوع شاهزاده ابراهیم - تنگ باهوش و اطلاع از حضور سه نفر متخلف شکار غیرمجاز پستانداران، ماموران یگان حفاظت اداره کل بوشهر برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.
وی افزود: ماموران با رصد کامل متخلفان در طول روز با توجه به موقعیت منطقه و احتمال درگیری با متخلفان آنان را تحت نظر گرفتند و به محض خروج از منطقه هنگامی که قصد داشتند خودرو خود در یکی از باغات همجوار مخفی کنند آن‌ها را دستگیر کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ادامه داد: از این متخلفان یک قبضه سلاح گلوله زنی برنو مجاز که لول آن به سلاح جنگی ژ ۳ تغییر پیدا کرده بود، مقادیری فشنگ جنگی، دوربین چشمی و سایر ادوات شکارکشف و ضبط شد.
وی بیان کرد: متخلفان بعد از تنظیم صورتجلسه برای رسیدگی به تخلفاتشان به مراجع قضایی معرفی شدند.
قلی نژاد از همشهریان و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست‌محیطی، گزارشات خود را به نزدیکترین اداره یا پاسگاه محیط‌بانی اطلاع دهند و یا با شماره تلفن ۱۵۴۰ تماس بگیرند تا با متخلفان برخورد شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday