ایرنا/ معاون دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: روزانه حدود ۱۰ میلیارد ریال در زمینه‌های مختلف برای بیماری کرونا در خوزستان هزینه می‌شود.

علیرضا ساری زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا بخش زیادی از امکانات و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در استان خوزستان صرف وضعیت کرونایی شده است.
وی بیان کرد: بخش عمده ای از درآمد دانشگاه علوم پزشکی اهواز با وضعیت شیوع بیماری کرونا به نوعی قطع شده و یا به شدت کاهش یافته است.
معاون دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شرایط را ضروری دانست و از مردم خواست برای بهبود این شرایط دستورالعمل های بهداشتی را با دقت و حساسیت بیشتری رعایت کنند.
ساری زاده گفت: اقدامات خوبی برای مقابله با کرونا در سطح استان خوزستان صورت گرفته است اما برای کنترل این وضعیت و عبور از شرایط فعلی مشارکت مردم باید بیشتر شود.
وی همچنین به طرح های حوزه بهداشت و درمان اندیمشک گفت:برای تکمیل و افتتاح طرح های مذکور برنامه ریزی می شود و با اولویت بندی و زمانبندی لازم ، طرح های مذکور تکمیل و به بهره برداری می رسند.
ساری زاده یادآور شد: اندیمشک دروازه ورودی استان خوزستان است و با تردد جمعیت بالا از این شهرستان، هزینه هایی به مردم این شهرستان تحمیل می شود.با این اوصاف این شهرستان در زمینه بهداشت و درمان باید به صورت ویژه دیده شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today