تابناک/ رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی از دستگیری سارق انباری و دوچرخه‌ها در منطقه اکباتان و کشف ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ فرهاد حیدری، رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی اظهارکرد: در پی گزارش سرقت از انباری‌ها و دوچرخه‌ها تیمی از ماموران برای دستگیری عامل یا عاملان این سرقت‌ها وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی دریافتند که راننده یک دستگاه خودروی سواری سرقت‌ها را به‌تنهایی انجام می‌دهد.
وی افزود: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران گشت کلانتری در منطقه اکباتان با خودروی سواری با شیشه‌های دودی و پلاک مخدوش روبه رو شدند و به آن دستور توقف دادند.
کلانتر محله آزادی با بیان اینکه ماموران پس از یک تعقیب و گریز کوتاهی موفق به توقف خودروی سواری مرد مرموز شدند و راننده آن را دستگیر کردند، اظهارکرد: پس از دستگیری متهم که مردی ۳۸ ساله است به سرقت از انباری و دوچرخه در محدوده اکباتان اعتراف و اظهارکرد تعدادی از اموال سرقتی را در مخفیگاهش پنهان کرده است.
وی افزود: ماموران کلانتری آزادی پس از انجام هماهنگی‌های قضایی به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند پنج دستگاه دوچرخه، اسلحه شکاری، تعدادی ضبط خودرو و لوازم داخلی آن و کالسکه سرقتی را به دست آوردند.
رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی با اشاره به اینکه در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد متهم سابقه دار و پیش‌تر به خاطر حمل مواد مخدر روانه زندان شده است، گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کرده است و تا کنون ۱۰ تن از مالباختگان شناسایی شده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس وی در پایان اظهارکرد: متهم برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran