فارس/ مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از تصویب و افزایش قطعی نرخ کرایه تاکسی‌های درون شهری از 15 تا 40 درصد برای کلاس‌های مختلف خودرویی خبر داد.

احمد محبی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اظهار کرد: پس از پیشنهاد افزایش نرخ سالانه کرایه تاکسی توسط هیات مدیره سازمان تاکسیرانی و تصویب توسط شورای اسلامی شهر مشهد و فرمانداری، این نرخ تا پایان هفته جاری با بروز رسانی بر روی تاکسیمترها اعمال خواهد شد.
وی افزود: این افزایش نرخ در کلاس‌های 2 و 3 شهری 15 الی 20 درصد، در کلاس بی‌سیم 30 درصد و در کلاس‌های 1 و 2 فرودگاه 30 تا 40 درصد است.
محبی خاطرنشان کرد: میزان محاسبه نرخ کرایه در مبادی ورودی شهر فاکتور سفر و برای تاکسی‌های گردشی تاکسیمتر است، همچنین با توجه به تقاضاهای مکرر شهروندان و مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد برنامه ریزی برای نصب نرخ کرایه بر روی تابلو خطوط نیز در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تاکید کرد: کلیه پرداخت‌ها بابت کرایه تاکسی‌های گردشی، خطوط و مبادی ورودی شهر بر اساس تاکسیمتر، فاکتور سفر و نرخ مصوب و نصب شده بر روی تابلوها در خطوط محاسبه می‌شود و دریافت هر گونه نرخی خارج از چهارچوب ممنوع بود و تخلف محسوب می‌شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید