ایرنا/ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری استان تهران گفت: ٢ هزار و ١٠٠ حلقه انواع لاستیک خودرو و طی بازرسی های مستمر از یکی از انبارهای جنوب تهران کشف و ضبط شد.

موسی احمدی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری استان تهران اظهار داشت: بازرسان اداره صمت در راستای بازرسی‌های مستمر از انبارهای کالای شهرستان ری موفق به کشف این میزان لاستیک شدند که صاحبان این کالاها به جرم امتناع از عرضه به اداره کل تعزیرات حکومتی برای سیر قانونی پرونده معرفی شدند.
وی با بیان اینکه ارزش این میزان لاستیک در گزارش بازرسان اداره صمت بیش از ٤٣ میلیارد برآورد شده است، افزود: این میزان کالای قاچاق در بازرسی‌های مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف کشف شده است.
رییس اداره صمت با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تصریح کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره صمت، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف انجام می‌گیرد.
این مسئول یادآور شد: اداره صمت شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبار کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran