باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی نیرو‌های امدادی این جمعیت برای اطفای حریق ۲۲ هکتار از مراتع کوهستانی در غرب استان کرمان خبر داد.

رضا فلاح مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، گفت: نجاتگران و امدادگران این جمعیت ۲۲ هکتار از مراتع کوهستانی در شهرستان‌های بردسیر، بافت و رابر که دچار حریق شده بودند را در طی یک روز با فاصله زمانی یک الی دو ساعت تقدم و تاخر، امدادرسانی کردند.
وی با اشاره به حضور ۱۵ نجاتگر هلال احمر از شهرستان‌های بردسیر، بافت، سیرجان و رابر در مناطق دچار حریق گوشک، کوه پنج، چهارگنبد و روستای شکرآب، افزود: نیرو‌های امدادی در مجموع ۱۴ ساعت در این عملیات، نیرو‌های اتش نشانی و ... را برای اطفا حریق همراهی کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان بیشترین خسارت ناشی از این حریق را شهرستان بافت دانست وعنوان کرد: بیشترین آتش سوزی در منطقه گوشک روستای شکرآب با ۱۲ هکتار مرتع از توابع شهرستان بافت رخ داده است.
وی با بیان اینکه، همچنین ۱۰ هکتار مرتع کوهستانی از منطقه کوه پنج و چهارگنبد در محور بردسیر و سیرجان دچار حریق شده است تصریح کرد: ۱۵ نیرو امدادی هلال احمر در این عملیات‌های اطفا حریق حضور یافته اند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar