فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان جویبار استان مازندران از کشف 9 کولر گازی قاچاق به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و 120 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی شهرستان جویبار استان مازندران از کشف ۹ کولر گازی قاچاق به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: به منظور حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از ورود و عرضه انواع کالای قاچاق، ماموران پلیس آگاهی با همکاری عوامل اداره صنغت، معدن و تجارت از فروشگاه‌های عرضه لوازم خانگی در این شهرستان بازدید کردند.
وی افزود: ماموران در این بازدیدها از ۲ فروشگاه لوازم خانگی این شهرستان در مجموع ۹ دستگاه کولر گازی قاچاق کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف ۳۰۰ کمیلو گرم ذغال قاچاق در بازرسی یکی دیگر از واحدهای صنفی این شهرستان نیز خبر داد و اظهار کرد: کارشناسان ارزش مجموع کالاهای قاچاق کشف شده در این عملیات را بالغ بر یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.
جعفری با بیان این که متهمان این پرونده پس از تشکیل پرومده به مرجع قضائی معرفغی شدند، به شهروندان توصیه کرد: ضمن خودداری از خرید و مصرف کالاهای قاچاق و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و سرمایه‌های ایرانی، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالای خارجی مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today