فارس/ دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پارس جنوبی جم در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال حاشیه‌هایی داشت.

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پارس جنوبی جم در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال از ساعت 20:45 در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار شد و با تساوی یک بر یک به پایان رسید که حواشی را به همراه داشت.
حواشی:
* نام امید نورافکن پس از دو هفته غیبت در شروع مجدد لیگ برتر، امروز به عنوان بازیکن ذخیره در لیست سپاهان دیده شد و در دقایق پایانی وارد زمین شد؛ کی‌روش استنلی مهاجم برزیلی سپاهان برای سومین هفته متوالی در جمع ذخیره‌ها قرار دارد.
* سروش رفیعی نیز به دلیل مصدومیت از لیست سپاهان کنار گذاشته شده، ضمن اینکه شایان مصلح در این بازی جای سعید آقایی را در ترکیب اصلی زردپوشان گرفته است.
* بازیکنان ذخیره دو تیم با حفظ فاصله اجتماعی روی سکوهای نقش جهان حضور دارند.
* بهرام رضاییان مدیر عامل پارس جنوبی در کنار ذخیره‌های این تیم روی سکوهای ورزشگاه حضور دارد.
* در دقیقه 4 محمد محبی با خطای بازیکن حریف متوقف شد و در این لحظه امیر قلعه‌نویی و دیگر نیمکت‌نشینان سپاهان در اعتراض به داور از او خواستند که به بازیکن حریف کارت زرد بدهد.
* صدای تشویق‌های پرشور هواداران سپاهان از بلندگوهای نقش جهان پخش می‌شود.
* خطای مهدی کیانی در دقیقه 26 روی شهرام گودرزی در میانه زمین، فریاد بلند نیمکت‌نشینان پارس جنوبی را در پی داشت.
* داور مسابقه در دقیقه 31 زمان استراحت برای آب نوشیدن بازیکنان را اعلام کرد.
* در دقیقه 33 بازی، بازیکنان پارس جنوبی صاحب موقعیت خطرناکی در محوطه جریمه سپاهان شدند که پس از رفع خطر در این صحنه، مهدی کیانی کاپیتان سپاهان به شدت بر سر هم تیمی‌های خودش فریاد زد.
* در دقایق پایانی مسابقه کی‌روش استنلی و سعید آقایی خودشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرم کردند.
*‌ در دقیقه 2+45 میلاد باقری بازیکن پارس جنوبی جم با تکل بازیکن سپاهان متوقف شد و به بیرون از زمین رفت.
* منوچهر نیکفر سرپرست و رئیس هیات مدیره باشگاه سپاهان روی سکوهای نقش‌جهان حضور دارد و در لحظاتی این بازی را با نگرانی خاصی دنبال می‌کرد.
* امیر قلعه‌نویی بعد از این‌که پنالتی سپاهان از دست رفت به شدت حسرت خورد، سرمربی سپاهان در ادامه نیز با فرصت‌سوزی طلایی‌پوشان ناراحت شد.
* دروازه‌بان پارس جنوبی در دقایق پایانی چندین بار به دلیل مصدومیت خود را روی زمین انداخت تا بازی دچار وقفه شود و داور نیز به وی کارت زرد نشان داد.
* بازیکنان ذخیره سپاهان در لحظات پایانی بازی را از کنار نیمکت دنبال می‌کردند و با استرس و حساسیت خاصی بازی را دنبال می‌کردند.
* هومن افاضلی، سرمربی پارس جنوبی در لحظات پایانی چندین‌بار به داور اعتراض کرد و اعتقاد داشت داور باید زودتر سوت پایان بازی را بزند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today