مهر/ فرمانده انتظامی دهلران از دستگیری سه شرور با سابقه در منطقه دشت عباس خبر داد و گفت: متهمان در سه عملیات جداگانه دستگیر شدند.

منوچهر مکی، فرمانده انتظامی دهلران اظهار کرد: در پی اعلام شکایت تعدادی از اهالی دهستان دشت عباس و همچنین شرکت‌های فعال در منطقه مبنی بر شرارت و تخریب توسط چند شرور، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: مأموران این شهرستان با هماهنگی و دستور ویژه دادستان و کارهای اطلاعاتی شبانه روزی، مخفیگاه این مجرمان مورد نظر را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران تصریح کرد: متهمان در سه عملیات جداگانه و غافلگیرانه در مخفیگاه آنها دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی و راهی زندان شدند.
وی با اشاره به تعداد قابل توجه شاکیان و شرارت‌های افراد شرور، تصریح کرد: این متهمان دستگیر شده سابقه مشارکت در قتل، تیراندازی، قاچاق، چاقو کشی، قدرت نمایی، عربده کشی، تخریب خودروهای شرکت‌های فعال منطقه و نیز توزیع موادمخدر را داشته‌اند.
سرهنگ مکی با تشکر از همکاری صمیمانه مردم منطقه دشت عباس گفت: توجه مردم و اهمیت دادن به موضوع امنیت و آرامش جامعه و مهمتر همکاری با پلیس عرصه را بر مجرمین و اراذل و اوباش تنگ کرده و جایی برای عربده کشی و قدرت نمایی آنان وجود نخواهد داشت.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today