شبستان/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران گفت: در راستای ارتقای سلامت شهروندان و در ادامه تشدید بازرسی های سرزده از مراکز حساس تهیه و توزیع مواد غذایی یک هزار و ۵۲۱کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و ضبط شد.

غلام رضا منصوری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران با بیان این مطلب، اظهار کرد: این مواد کشف شده فاسد و غیرقابل مصرف شامل موادغذایی، مواد لبنی و اقلام بهداشتی بودند.
وی افزود: در راستای مقابله باکووید ۱۹ تا کنون بیش از 4600 مورد بازدید توسط کارشناسان بهداشت محیط شهرستان دهلران از اصناف و عرضه کنندگان مواد غذایی صورت گرفته است. منصوری بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 282 مورد واحد صنفی پلمپ و بیش از 180مورد تذکر جهت رعایت پروتکل بهداشتی به اصناف مختلف در سطح شهرستان داده شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و مشکل بهداشتی، موادغذایی مشکوک و فاسد در اماکن عمومی، رستوران ها، اغذیه فروشی و مراکز تهیه و توزیع غذا با شماره تلفن 190تماس گزارش کنند تا بازرسان این شبکه در کوتاه ترین زمان ممکن مورد برسی قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد: تا کنون تعداد 47هزار نفر در سطح شهرستان دهلران توسط مراقبین سلامت و بهورزان به صورت گروهی و چهره به چهره، آموزش مقابله با بیماری کرونا را دریافت کرده اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today