مهر/ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف ۷۰۰ کیلوگرم انواع مخدر طی ماه جاری در استان خبر داد و گفت: از این میزان ۴۶۶ کیلوگرم هفته گذشته کشف شده است.

احمد مظفری، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران با اشاره به کشف ۴۶۶ کیلوگرم مواد مخدر طی هفته گذشته در استان اظهار داشت: از اول تیر تاکنون ۷۰۰ کیلو انواع مخدر در مازندران کشف شده است و عمده کشفیات تیرماه در شرق استان صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: در این رابطه ۴۴۳ نفر دستگیر شدند که از این تعداد ۱۷۰ معتاد و ۲۷۳ نفر خرده فروش بوده‌اند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از تلاش شبانه‌روزی دستگاه‌های کاشف و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: با حضور سردار میرزایی در فرماندهی انتظامی مازندران برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ تشدید شده و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
مظفری تاکید کرد: با عنایت به دستور اکید مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد قاطع و فراگیر با قاچاقچیان و ضربه به بنیان‌های اقتصادی آنان مطمئناً اقدامات مقابله‌ای با قاچاقچیان مواد مخدر گسترش خواهد یافت و مردم عزیز نیز می‌توانند گزارش‌های مرتبط با توزیع و قاچاق مواد مخدر را به شماره ۱۱۰ اعلام کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today