شبستان/ مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: نهاد نماز جمعه هم نیازمند آسیب شناسی هست، باید نقاط قوت و ضعف را شناسایی کنیم و بر اساس سه محور، خودسازی، جامعه پردازی و تمدن پردازی، نهاد نماز جمعه چه اقداماتی انجام داده و چه اقداماتی باید انجام دهد.

سید تقی سهرابی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس امروز (یکشنبه 22 تیر) در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان فارس که در نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس برگزار شد، گفت: امسال که سالروز نماز جمعه را برگزار می کنیم موضوع مهم بیانیه گام دوم را داریم.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس اظهار کرد: نهاد نماز جمعه هم نیازمند آسیب شناسی هست، باید نقاط قوت و ضعف را شناسایی کنیم و بر اساس سه محور، خودسازی، جامعه پردازی و تمدن پردازی، نهاد نماز جمعه چه اقداماتی انجام داده و چه اقداماتی باید انجام دهد.
وی با اشاره به اینکه حضور جوانان در نماز جمعه را باید بیشتر داشته باشیم و از این رو باید عمیق تر و آسیب شناسانه تر به این موضوع نگاه کنیم، تاکید کرد: عید قربان، عید غدیر، تاسوعا، عاشورا و اربعین را پیش رو خواهیم داشت و باید برای این برنامه ها برنامه ریزی شود تا با شکوه خودش بر اساس مسائل بهداشتی برگزار شود تا هر کس بر اساس هیجان برنامه ای اجرا نکند که بعد دچار مشکل شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online