فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 63 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان شناسایی شدند و 3 نفر دیگر بر اثر ابتلا به این ویروس جان باختند.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: در حال حاضر 337 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
وی با اشاره به آمار بستری‌شدگان در کردستان به تفکیک بیمارستان‌های استان افزود: 140 نفر بیمار کرونایی در بیمارستان توحید سنندج، 6 بیمار در بعثت سنندج، 40 بیمار در کوثر سنندج، 30 نفر بیمارستان امام خمینی(ره) سقز، 3 نفر بوعلی مریوان، 41 نفر فجر مریوان، 17 نفر در بیمارستان شهید بهشتی قروه، 12 نفر بیمارستان امام حسین بیجار، 17 نفر در بیمارستان سینای کامیاران، 8 نفر امام خمینی(ره) دیواندره، 14 رازی بانه، 5 نفر شهدای دهگلان، 2 نفر در بیمارستان صلاح‌الدین بانه و 2 نفر در بیمارستان شهید چمران سروآباد بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: اکنون 77 نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی‌سی‌یو) بستری هستند.

فوتی‌های کرونا در کردستان به 353 نفر رسید
رضاعی از مرگ 3 بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: آمار فوت‌شدگان بر اثر بیماری کرونا اکنون در کردستان به 353 نفر افزایش یافته است.
وی گفت: 70 نفر در سقز، 117 نفر در سنندج، 27 نفر در قروه، 29 نفر در بانه، 19 نفر در مریوان، 25 نفر در بیجار، 33 نفر در کامیاران، 23 نفر در دیواندره و 10 نفر در دهگلان بر اثر ابتلا به کرونا ویروس جان باخته‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online