فارس/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام 2 باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 389 کیلوگرم تریاک با تلاش و کارهای اطلاعاتی پلیس کرمانشاه خبر داد.

سردار علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت اعضای 2 باند که قصد انتقال مقدار زیادی تریاک از استان‌های جنوبی کشور به کرمانشاه را داشتند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در همین راستا ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی اعضای یکی از باندها شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس خودروی آن‌ها که 2 دستگاه کامیون و پژو 405 بود را در ورودی شهر کرمانشاه متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از توقیف خودروها و در بازرسی‌های صورت گرفته، 104 کیلوگرم تریاک کشف و چهار نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.
وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همچنین با شناسایی اعضای باند دوم و اینکه قرار است به وسیله یک دستگاه کامیون مقدار زیادی تریاک را منتقل کنند، کارهای اطلاعاتی لازم را انجام دادند.
جاویدان خاطرنشان کرد: با ردیابی کامیون مورد نظر در استان فارس، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر شیراز گزارش و کامیون مورد نظر توقیف شد.
به گفته رئیس پلیس استان کرمانشاه، در بازرسی‌های انجام شده از این کامیون 285 کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد.
وی همچنین از دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر همدستان اعضای این 2 باند ادامه دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today