پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی گلستان از وقوع سیلاب و آب گرفتگی در شهرستان های گالیکش و مینودشت خبر داد.

سرهنگ سعید دادگر، فرمانده انتظامی گلستان گفت: صبح امروز به دنبال بارش شدید باران و طغیان رودخانه ها، بخش هایی از شهرستان های گالیکش و مینودشت دچار سیلاب و آبگرفتگی شد.
فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: بلافاصله ماموران انتظامی و تیم های امدادی برای رسیدگی به موضوع و پیشگیری از حوادث احتمالی به محل های مورد نظر اعزام شدند.
سرهنگ دادگر تصریح کرد: با حضور ماموران مشاهده شد، حدود 35 هکتار از اراضی زیر کشت شالی بر اثر سیلاب تخریب شده و مسیر ارتباطی یکی از روستاهای گالیکش نیز به علت طغیان رودخانه و تجمع گل و لای مسدود شده است.
این مقام انتظامی با اشاره به تخریب جزئی 5 باب منزل مسکونی، 2 دستگاه خودرو پراید و از بین رفتن 5 تن خوراک دام در این حادثه، خاطرنشان کرد: تلاش جهادی پلیس، دستگاه های امدادی و تیم های مردمی برای مهار سیلاب و پاک سازی محورها آغاز که پس از گذشت مدتی مسیر ارتباطی روستای قانجیق بازگشایی شد.
وی با تاکید بر ترافیک روان در کلیه محورها، اظهار داشت: برخی محورهای اصلی شرق استان نیز که به دلیل بارش باران و وجود شن و ماسه تردد در آن ها کند شده بود توسط عوامل پلیس راه و دستگاه های امدادی پاک سازی شد.
فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جانی به همراه نداشت، گفت: با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال آبگرفتگی و بارندگی های شدید در نقاط مختلف استان، شهروندان محترم ضمن عمل به توصیه های دستگاه های امدادی، از نزدیک شدن به رودخانه ها و آب بندان ها خودداری کنند.
سرهنگ دادگر تصریح کرد: پلیس به عنوان خادم مردم همچون سنوات گذشته آماده هرگونه خدمت رسانی به شهروندان در نقاط مختلف بوده و در این راستا با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg
آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today