عصرزنجان/ رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: برای هر کدام از شهرستان های استان زنجان یک دهکده اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده است.

فرهاد امندی، رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در این زمینه اظهار کرد: در زمینه اجرای پروژه های سال جاری با استانداری زنجان توافقاتی صورت گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه بر اساس توافقات به عمل آمده بین سازمان بسیج سازندگی و استانداری زنجان در راستای رفع چهره محرومیت از مناطق روستایی، اقداماتی در این مناطق و حاشیه شهر صورت می گیرد، تصریح کرد: یکی از مهم ترین طرح های مورد نظر که امسال پیگیری خواهد شد، جهش تولید و عمل به بیانات مقام معظم رهبری است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ادامه داد: شهرستان های مختلف استان زنجان دارای ظرفیت ها و قابلیت های خوبی در حوزه های مختلف هستند که باید به آنها پرداخته شود.
وی با تاکید بر اینکه قطب های صنایع تبدیلی در جهش تولید نقش بسیار مهمی دارد، ادامه داد: برای هر شهرستان قطبی تعریف شده و بر اساس آن برنامه ریزی می شود.
امندی با بیان اینکه برای هر کدام از شهرستان های استان زنجان یک دهکده اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده است، یادآور شد: این دهکده تمام شرایط و اصول چرخه تولید، بازاریابی، فروش و حتی پرداخت تسهیلات را شامل می شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today