شبستان/ فرماندار ماسال با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی در مجموعه اداری خود پروتکل‌های بهداشتی را کامل رعایت کنند گفت: برپایی هرگونه تجمع همچون عزا و عروسی در شهرستان ماسال ممنوع است.

وحید پورحضرت، فرماندار ماسال با بیان اینکه چهار ماه و ۲۲ روز درگیر بیماری کرونا هستیم و پروتکل‌های مختلفی در این حوزه ابلاغ شد و تا حدی مدیریت مثبت در سطح دنیا داشته‌ایم اظهار کرد: متاسفانه چند هفته‌ای است که به دلیل عدم همراهی‌ها از شرایط زرد و سفید خارج می‌شویم.
پورحضرت با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی در مجموعه اداری خود پروتکل‌های بهداشتی را کامل رعایت کنند افزود: برپایی هرگونه تجمع همچون عزا و عروسی در شهرستان ماسال ممنوع است.
فرماندار ماسال با بیان اینکه به هیچ وجه کوتاهی در این زمینه جبران پذیر نیست گفت: امروز استان گیلان در وضعیت هشدار قرار دارد و شرایط خوبی نداریم و باید این بیماری جدی گرفته شود.
وی با بیان اینکه مدیران باید اسوه و الگو باشند تا مردم این اطمینان خاطر را داشته باشند که نگران موضوع کرونا هستیم تصریح کرد: مسئولانی که در شهرستان سکونت ندارند پذیرفتنی نیست زیرا مدیری که در شهرستان سکونت ندارد به درد مدیریت شهرستان نمی‌خورد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today