ایسنا/ معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۹ نفر کلاهبردار حرفه ای با سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد .

سرهنگ صادق نامور، معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی خراسان شمالی اظهار کرد: در پی ارجاع ۱۸ فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری به پلیس آگاهی استان بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با بررسی اظهارات شاکیان پرونده و همچنین مستندات موجود محل اختفای کلاهبرداران را مورد شناسایی قرار دادند، افزود: در طول یک هفته گذشته با تلاش کارآگاهان ۹ نفر متهم در چند عملیات جداگانه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شدند.
نامور با بیان اینکه متهمان در تحقیقات انجام شده به ۱۸ مورد کلاهبرداری به ارزش سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان در نهایت بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه هیچ جرمی از چشمان تیز بین پلیس پنهان نخواهد ماند، از مردم استان خواست ضمن اینکه مراقب باشند تا در دام کلاهبرداران گرفتار نشوند در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today