ایسنا/ معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از درگذشت یک دانشجوی این دانشگاه بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد و گفت: چندین استاد مبتلا به این ویروس نیز روند بهبودی خود را طی می‌کنند و مشکلی برای آنها ایجاد نشده است.

دکتر هادی جباری معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، ضمن بیان این مطلب از درگذشت یک دانشجوی شهید بهشتی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا خبر داد و گفت: گروه های مددکاری دانشگاه شهید بهشتی در بخش های مختلف اعم از خوابگاه ها و واحدهای تربیت بدنی با توجه به ارتباطاتی که با دانشجویان دارند، وضعیت آنها را از جهت سلامتی و ابتلا به این ویروس بررسی می کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه با پیگیری های انجام شده دانشجوی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی که اهل سنندج بود. بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. این دانشجو که ورودی سال ۹۸ بود با توجه به مشکل بیماری که داشت، نتوانست در برابر این ویروس مقاومت کند.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی همچنین خاطرنشان کرد: بر اساس پیگیری های واحدهای مختلف از جمله مرکز مشاوره این دانشگاه تا کنون به جز مورد فوق دانشجویی نداشتیم که بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست بدهد.
دکتر جباری همچنین از ابتلای چندین نفر از اساتید دانشگاه شهید بهشتی به ویروس کرونا خبر داد و گفت: خوشبختانه تمامی این اساتید توانستند در برابر ویروس مقاومت کنند و سلامت خود را به دست بیاورند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran