ایرنا/ مدیر شرکت توزیع برق دزفول دلیل خاموشی و قطع برق مناطق مختلف این شهرستان را پارگی خط فشار قوی ۱۳۲ کیلوولت عنوان کرد و گفت: تلاش برای رفع این مشکل توسط ماموران انتقال نیرو در حال انجام است.

محسن پیام فر، مدیر شرکت توزیع برق دزفول اظهار کرد: امیدواریم این قطعی برق با رفع مشکل تا یک ساعت دیگر برطرف شود.
روابط عمومی شرکت توزیع برق دزفول نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خاموشی‌های با برنامه برق مربوط به ایستگاه رودبند و مهرشهر از ساعت ۶ تا ۹ صبح امروز ادامه داشت.
همچنین از حدود ساعت ۱۰ نیز ایستگاه فوق توزیع فرعی دزفول به علت پارگی خط فشار قوی ۱۳۲ کیلوولت کاملا از مدار خارج شد و مناطقی چون خیابان فردوسی، خیابان خیام، خیابان ۴۵ متری شمالی و جنوبی، بلوار آتش نشانی و خیابان طالقانی و خیابان‌های اطراف، بخشی از خیابان شریعتی، مناطق بین خیابان شریعتی و طالقانی، ابتدای جاده شوشتر تا روستای بنوار شامی و مناطق اطراف دچار خاموشی برق شدند که مشکل در حال رفع است.
در این اطلاعیه آمده است: شرکت انتقال نیرو در تلاش بود بار این ایستگاه را از طریق سایر ایستگاه‌ها تامین کند که به علت زیرباربودن مدارها محقق نشد.
این اطاعیه می‌افزاید: تمامی بازاریان خیابان امام خمینی(ره) از میدان امام تا خیابان ۴۵متری، خیابان طالقانی از محله قلعه تا ۴۵ متری، خیابان ۴۵ متری از میدان فتح المبین تا میدان رودبند درخواست می‌شود کسب و کار خود را زودتر از موعد تعطیل کنند تا بار مصرفی کاهش پیدا کند و عملیات انتقال بار ایستگاه فرعی دزفول به سایر ایستگاه‌ها با سهولت انجام شود.
با توجه به گرمای نزدیک به ۵۰ درجه سانتیگراد و لزوم استفاده شهروندان دزفول و شهرهای اطراف از کولر و سیستم‌های خنک‌کننده، انتظار می‌رود خاموشی صورت گرفته در اسرع وقت برطرف شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today