باشگاه خبرنگاران/ فرماندار ماهشهر علت آتش سوزی در یکی از واحد‌های پتروشیمی شهید تندگویان این شهرستان را نشت روغن اعلام کرد.

محسن بیرانوند، فرماندار ماهشهر در تشریح این خبر گفت: حدود ساعت ۱۷ و ۳۰ امروز به دلیل نشت روغن در یکی از واحد‌های پتروشیمی شهید تندگویان آتش‌سوزی رخ داد و در کمتر از ۱۰ دقیقه کنترل و خاموش شد.
او با بیان اینکه این آتش سوزی هیچگونه خسارات جانی و مالی به همراه نداشته است، افزود: حریق در واحد PTA۲ پتروشیمی شهید تندگویان رخ داده بود.
بیرانوند اظهار داشت: با توجه به شرایط آب وهوایی منطقه در تابستان و گرمای زیاد در این ایام امکان وقوع چنین حوادثی بسیار بالا بوده به همین منظور به طور مرتب و هر هفته مانور‌هایی برای آمادگی بیشتر نیرو‌های ایمنی و آتش نشانی مجتمع در مقابله با حوادث مختلف برنامه ریزی و اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی، تیم پاسخ در شرایط اضطراری پتروشیمی شهیدتندگویان با پشتیبانی لجستیک سازمان منطقه ویژه، آتش را در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه مهار و در ساعت ۱۷ و ۴۲ دقیقه به طور کامل خاموش کردند و تولید این شرکت بدون آسیب و توقف، به روال عادی در جریان است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today